Hotel HOLIDAY POINT CITY


Kód zájezdu:

Hotel HOLIDAY POINT CITY

Zájezdy Turecko - Side - Kumköy. Dovolená v hotelu HOLIDAY POINT CITY, který se nachází 200 m od oblíbené pláže Kumköy v letovisku Side. V blízkém okolí hotelu naleznete obchody a restaurace, historické centrum Side 3 km. Na soukromou hotelovou pláž s lehátky a slunečníky zdarma jezdí hotelový minibus.

Vybavení hotel HOLIDAY POINT CITY

Hotel HOLIDAY POINT CITY - Vstupní hala s recepcí, výtah, TV-místnost, internetový koutek (za poplatek), vnitřní a venkovní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén se skluzavkami, dětský bazén, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, diskotéka, denní animační programy u bazénu, turecké lázně, fitness, stolní tenis. Služby za poplatek – spa a wellness (sauna, masáže, kosmetický salon), lékařská služba, billiard, stolní fotbal, sejf na recepci, prádelna, obchod.

Pokoje:

Moderně zařízené pokoje s možností přistýlky, klimatizace, koupelna (sprcha nebo vana, WC), fén, SAT-TV, telefon s přímou volbou a minibar, balkon. Sejf na recepci za poplatek.

Strava all inclusive v hotelu HOLIDAY POINT CITY

Hotel HOLIDAY POINT CITY - Program all inclusive zahrnuje snídaně (7.30 – 9.30), obědy (12.30 – 14.00) a večeře (19.00 – 21.00) formou bufetu, pozdní snídaně (9.30 – 10.00), odpolední káva (16.30 – 17.00), noční polévka (22.30 – 23.00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00 – 23.00).

Pláž:

Na soukromou hotelovou pláž, která je vzdálena 200 m, je možné se dopravit hotelovým minibusem. V rámci all inclusive zdarma lehátka a slunečníky a nealkoholické nápoje v plážovém baru. Ostatní nápoje za poplatek. Na pláži nabídka vodních sportů.Uvedený zájezd je již vyprodán. Pro více informací, prosím, kontaktujte našeho operátora.


Turecko

Zde se dozvíte více informací o zemi Turecko

Zde se dozvíte více informací o lokalitě Side

Tento zájezd se nachází v kategorii:

Zavřít

Turecko, Hotel HOLIDAY POINT CITY

Kontaktujte nás

  • Jméno a příjmení:
  • Váš Telefon:
  •  
  • Váš Email:

Váš dotaz:

captcha Reload Image
(Rozlišujte velká a malá písmena)

Odeslat na e-mail

  • Váš Email:

Vaše poznámka:

captcha Reload Image
(Rozlišujte velká a malá písmena)


Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce