Hongkong Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Silvestrovský pobyt v Harrachově s wellness

3 990 Kč 6 600 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 119 slev
Hongkong

Hongkong

Zájezdy Hongkong. Zaujalo vás toto letovisko a rádi byste se o něm dozvěděli více? Hongkong je významné ekonomické a obchodní centrum, které patří mezi nejhustěji osídlené oblasti světa. Oficiální název regionu je Zvláštní administrativní zóna Čínské lidové republiky a patří mezi zvláštní správní oblastí Čínské lidové republiky. Podle ústavy se Hongkong těší vysokému stupni autonomie, pouze za mezinárodní politiku a ozbrojené síly zodpovídá centrální vláda v Pekingu. Zájezdy do Hongkongu ocení především turisté, kteří milují rozmanité obchodní čtvrti a nakupování na trzích.

Zájezdy do Hongkongu

Zdá se vám Hongkong jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Hongkongu je přímo rájem pro milovníky nákupů a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy do Hongkongu jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Pamětihodnosti Hongkongu

Obchodní čtvrtí je Kowloon, mezi nejznámější trhy patří nefritový, kde se smlouvá i o ceně polévky v restauraci. Dalšími turistickými atrakcemi jsou například chrám Wong Tai Sin nebo Ptačí trh.Na jižním výbežku Kowloonu leží rybářská osada Lei Yeu Mun, která si zachovala nádech své původní podoby. Hongkongský park je oázou klidu uprostřed města. Jeho součástí jsou nejen zelené zahrady, ale také jezírka s vodními ptáky, fontány, přírodní restaurace a muzeum čajů.

Doporučené hotely: Zájezdy Hongkong 2014 / 2015

Další hotely v destinaci HongkongTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce