Grónsko Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Šumava s neomezeným wellness a slevou na skipasy

2 990 Kč 5 000 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 175 slev
Grónsko

Grónsko

Máte v sobě kus dobrodruha? Lákají vás země s panenskou přírodou a nezkrotnými živly? Pak proměňte svou dovolenou v nevšední zážitek a vyrazte za krásami Grónska! Nádherné přírodní scenérie se zde snoubí s městy, v nichž poznáte unikátní kulturu a styl života obyvatel Grónska. Užijte si plnými doušky jedinečnou atmosféru největšího ostrova naší planety, jehož povrch pokrývá z velké většiny ledovec a poznejte domov ledních medvědů, sobů, tuleňů i polárních vlků, jenž se prohánějí ledovou krajinou a vyjí na překrásný měsíc.

Zájezdy do Grónska

Toužíte po jedinečné dovolené plné nových míst a kultur? Pak neváhejte a objednejte si právě teď svůj zájezd do Grónska, s nímž navštívíte nejzajímavější místa tohoto ostrova, poznáte na vlastní oči kulturu a zvyky místních obyvatel i jedinečnou atmosféru zdejších měst. Naše cestovní agentura již několik let spolupracuje s renomovanými českými cestovními kancelářemi a každoročně pro vás připravuje bohatou nabídku poznávacích zájezdů do Grónska. Součástí těchto zájezdů je letecká přeprava na místo, doprava na místa dle programu a samozřejmě také ubytování a strava.

Poznejte ledový ostrov Grónsko

Grónsko, největší světový ostrov rozkládající se v Severní Americe, ale náležící Dánskému království, je opravdu rozmanitou zemí skýtající řadu přírodních i kulturních krás, z nichž některé byly zařazeny na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Vydejte se s našimi poznávacími zájezdy na nejzajímavější místa Grónska a prožijte cestu plnou dobrodružství, nových zážitků a nových kultur! Navštívíte města, jako je Ilulissat s jehož okolí se nachází Ilulissat Ice fjord, který je památkou UNESCO, prožijete safari ve zdejší nádherné přírodě i fakultativní výlety lodí do okolí pevniny nebo za pozorováním velryb.

Doporučené hotely: Zájezdy Grónsko 2014 / 2015

Další hotely v destinaci GrónskoTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce