Grenada Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-31%
Lyžování v Itálii se skipasy a polopenzí až na 6 dní

4 790 Kč 6 990 Kč TIP!

-36%
4 dny pro 2 osoby v Dobšicích

3 290 Kč 5 140 Kč TIP!

Nalezeno 759 slev
Grenada

Grenada

Zájezdy Grenada. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v Grenadě? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na ostrovní stát v Karibském moři v Malých Antilách nacházející se v jižní části Návětrných ostrovů severozápadně od státu Trinidad nedaleko venezuelského pobřeží a užít si perfektní zájezdy do Grenady. Zájezdy do Grenady jsou zárukou perfektně prožité dovolené, proto byste si je rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy do Grenady

V Grenadě se snoubí nádherná horská příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená v Grenadě je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů v Grenadě se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy do Grenady i vy!

Příroda Grenady

Grenada se rozkládá na ostrově Grenada a jižní části souostroví Grenadiny, z nichž největší jsou ostrovy Carriacou, Petite Martinique a Ronde Island. Ostrovy jsou sopečného původu s množstvím termálních pramenů. Jsou hustě zalesněny a mají úrodnou půdu, největší ostrov Grenada je pahorkatý, nejvyšší vrchol Mount Saint Catherine má výšku 840 m n. m. Na jeho jižním pobřeží je mnoho zátok a zálivů. V jednom takovém zálivu leží i přístav hlavního města Saint George's.

Doporučené hotely: Zájezdy Grenada 2014 / 2015

Další hotely v destinaci GrenadaTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce