Grenada Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-61%
LUXUSNÍ 4* WELLNESS V JESENÍKU V OCENĚNÉM HOTELU SLOVAN

2 290 Kč 5 880 Kč TIP!

-33%
Poznávací zájezd na jih Francie

3 999 Kč 5 990 Kč TIP!

Nalezeno 607 slev
Grenada

Grenada

Zájezdy Grenada. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v Grenadě? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na ostrovní stát v Karibském moři v Malých Antilách nacházející se v jižní části Návětrných ostrovů severozápadně od státu Trinidad nedaleko venezuelského pobřeží a užít si perfektní zájezdy do Grenady. Zájezdy do Grenady jsou zárukou perfektně prožité dovolené, proto byste si je rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy do Grenady

V Grenadě se snoubí nádherná horská příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená v Grenadě je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů v Grenadě se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy do Grenady i vy!

Příroda Grenady

Grenada se rozkládá na ostrově Grenada a jižní části souostroví Grenadiny, z nichž největší jsou ostrovy Carriacou, Petite Martinique a Ronde Island. Ostrovy jsou sopečného původu s množstvím termálních pramenů. Jsou hustě zalesněny a mají úrodnou půdu, největší ostrov Grenada je pahorkatý, nejvyšší vrchol Mount Saint Catherine má výšku 840 m n. m. Na jeho jižním pobřeží je mnoho zátok a zálivů. V jednom takovém zálivu leží i přístav hlavního města Saint George's.

Doporučené hotely: Zájezdy Grenada 2014

Další hotely v destinaci GrenadaSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Zobrazit všechny akce