Finsko Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-45%
Orlík pro dva na 3 dny s neomezeným wellness

2 990 Kč 5 400 Kč TIP!

-44%
Český Ráj pro dva nebo pro celou rodinu na 4 dny

2 470 Kč 4 300 Kč TIP!

Nalezeno 537 slev
Finsko

Finsko

Finsko, nádherná severská země tisíců jezer a ostrovů, je okouzlujícím místem, jež skýtá opravdu nezapomenutelný zážitek při poznávání její jedinečné kultury, přírodních krás i četných velkoměst s unikátními památkami a bohatým kulturním životem, který vás zcela pohltí do svého víru. Finsko je skvělým místem, toužíte-li po dovolené v panenské přírodě severní Evropy, chcete-li poznat kulturu země, jejíž kořeny sahají hluboko do minulosti a navštívit nejkrásnější místa severu, jako je například historické město Stará Rauma či severní část země, nad kterou, několik dní v roce, září polární slunce.

Zájezdy do Finska

Finsko, oproti jiným zemím, skýtá skvělou dovolenou po celý rok. Zájezdy do Finska patří mezi oblíbené zájezdy za poznáním Skandinávských zemí. Na jaře se můžete vydat na krásné finské ostrovy nebo navštívit četné národní parky, které skýtají překrásnou přírodu se spoustou kvetoucích květin i stromů, jejichž vůně se line širokým okolím. Po celý rok můžete navštívit krásná města Finska, z nichž nejnavštěvovanějším jsou Helsinky. Užijte si i vy svou jedinečnou dovolenou v zemi tisíců jezer a vydejte se s našimi zájezdy do Finska za nevšedními dálkami severu.

Poznejte krásy Finska

Změňte svou letní dovolenou v jedinečný zážitek a vydejte se navštívit zemi s nejnižší hustotou zalidnění v Evropě, která skýtá opravdu okouzlující přírodní scenérie i monumentální města s unikátními památkami. Vyberte si z naší nabídky zájezdů a poznejte krásy Finska s jeho osobitou kulturou i tradičními zvyky.

Mezi nejoblíbenější místa Finska patří samozřejmě hlavní město Helsinky, které byste při vaší návštěvě země, rozhodně neměli opomenout. Dalšími zajímavými místy jsou například město Jyväskylä, Kuopio, Oulu, Savonlinna, Tampere, Turku, Vaasa či souostroví Alandy rozkládající se v Baltském moři.

Doporučené hotely: Zájezdy Finsko 2014 / 2015

Další hotely v destinaci FinskoAŽ 15% SLEVY Lyžování 2014/15 do konce září! [více]

AŽ 15% SLEVY Lyžování 2014/15 do konce září! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Zobrazit všechny akce