Estonsko Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 163 slev
Estonsko

Estonsko

Už jste někdy navštívili některou z pobaltských zemí? Láká vás rozmanitá přírodní krása snoubící se s historickými památkami a kouzelnou atmosférou lázeňských měst? Pak proměňte svou letní dovolenou v cestu za dobrodružstvím a krásami Estonska! Poznáte novou kulturu, svěží krajinu s množstvím jezer i ostrovů, které lákají k turistice i klidnému odpočinku v této jedinečné oáze klidu, kde starosti všedních dní mizí v nenávratnu i krásná velkoměsta skýtající rušný život i vynikající zázemí pro turisty.

Zájezdy do Estonska

Estonsko je opravdu jedinečnou zemí skýtající nejedno překvapení a mnoho přírodních i kulturních krás, které jen čekají, až budou objeveny. Vydejte se s našimi zájezdy do Estonska a poznejte krásu i kulturu Pobaltí! Se zájezdy do Estonska prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou slunce, okouzlující přírody i kouzlo historických měst s četnými lázněmi, v nichž si užijete nejrůznější léčebné procedury působící blahodárně na vaše tělo i mysl! Poznejte krásy severní Evropy a užijte si jedinečnou dovolenou v Estonsku.

Poznejte nejkrásnější místa Estonska!

Pobaltské země a zejména pak Estonsko skýtají opravdu nepřeberné množství krásných míst, národních parků s jedinečnou přírodou i města, v nichž naleznete řadu unikátních historických památek. Jedním z nejkrásnějších míst Estonska je jeho hlavní město Tallin, rozkládající se na pobřeží Finského zálivu. Při návštěvě Tallinnu si můžete užít romantické procházky na členitém pobřeží, prohlédnout si četné památky starého města, ochutnat estonské kulinářské speciality nebo si užít odpočinek v lázních skýtajících blahodárné léčebné procedury.

Doporučené hotely: Zájezdy Estonsko 2014 / 2015

Další hotely v destinaci EstonskoTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce