Estonsko Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-32%
Řecko Zakynthos letecky s all-inclusive až na 12 dní

13 990 Kč 20 690 Kč TIP!

-52%
3 wellness dny pro dva v Adršpašských skalách

3 960 Kč 8 170 Kč TIP!

Nalezeno 577 slev
Estonsko

Estonsko

Už jste někdy navštívili některou z pobaltských zemí? Láká vás rozmanitá přírodní krása snoubící se s historickými památkami a kouzelnou atmosférou lázeňských měst? Pak proměňte svou letní dovolenou v cestu za dobrodružstvím a krásami Estonska! Poznáte novou kulturu, svěží krajinu s množstvím jezer i ostrovů, které lákají k turistice i klidnému odpočinku v této jedinečné oáze klidu, kde starosti všedních dní mizí v nenávratnu i krásná velkoměsta skýtající rušný život i vynikající zázemí pro turisty.

Zájezdy do Estonska

Estonsko je opravdu jedinečnou zemí skýtající nejedno překvapení a mnoho přírodních i kulturních krás, které jen čekají, až budou objeveny. Vydejte se s našimi zájezdy do Estonska a poznejte krásu i kulturu Pobaltí! Se zájezdy do Estonska prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou slunce, okouzlující přírody i kouzlo historických měst s četnými lázněmi, v nichž si užijete nejrůznější léčebné procedury působící blahodárně na vaše tělo i mysl! Poznejte krásy severní Evropy a užijte si jedinečnou dovolenou v Estonsku.

Poznejte nejkrásnější místa Estonska!

Pobaltské země a zejména pak Estonsko skýtají opravdu nepřeberné množství krásných míst, národních parků s jedinečnou přírodou i města, v nichž naleznete řadu unikátních historických památek. Jedním z nejkrásnějších míst Estonska je jeho hlavní město Tallin, rozkládající se na pobřeží Finského zálivu. Při návštěvě Tallinnu si můžete užít romantické procházky na členitém pobřeží, prohlédnout si četné památky starého města, ochutnat estonské kulinářské speciality nebo si užít odpočinek v lázních skýtajících blahodárné léčebné procedury.

Doporučené hotely: Zájezdy Estonsko 2014

Další hotely v destinaci EstonskoSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Zobrazit všechny akce