Dánsko Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 071 slev
Dánsko

Dánsko

Dánsko, okouzlující země, jenž učarovala nejednomu cestovateli či umělci, je místem kde Hans Christian Andersen tvořil své proslulé pohádky. Místem, které vás na první pohled zcela omámí svou nádhernou přírodou, pobřežím s bělostnými útesy tyčícími se nad mořem a ostrovy s unikátní přírodou. Dovolená v Dánsku je skvělou volbou pokud toužíte po romantických procházkách po pobřeží, prozkoumat malebné přístavní vesničky či rušná města s četnými kulturními památkami i zábavními centry, kde poznáte moderní život Dánského království.

Zájezdy do Dánska

Nádherné památky, kouzelná příroda, romantické vesničky i rozlehlá města s unikátními památkami, to vše a ještě mnohem více na váš čeká, pokud si vyberete z naší nabídky zájezdů do Dánska. Zájezdy do Dánska si lze objednat jednoduše a rychle z pohodlí vašeho domova, aniž byste museli navštívit naši cestovní agenturu. Vaši objednávku okamžitě zpracujeme a zanedlouho již budete na cestě za krásami této zajímavé severské země. Vybrat si můžete nejen z nabídek pobytových zájezdů či eurovíkendů, ale naše cestovní agentura vám poskytuje také poznávací zájezdy, s nimiž navštívíte nejzajímavější místa Dánska a poznáte na vlastní oči jeho jedinečnou krásu a osobitou kulturu místních obyvatel.

Místa, která si v Dánsku nesmíte nechat ujít

Toužíte-li poznat zemi, v níž se snoubí osobitá evropská kultura s překrásnou divokou přírodou, pak je Dánsko vynikající volbou. S našimi zájezdy se vydáte za krásami dánské metropole Kodaně, která skýtá nepřeberné množství turistických atrakcí i unikátních památek, navštívíte také město Hillerod s krásným zámkem Frederiksborg, jenž je Dány považován za symbol královské monarchie, Roskilde s monumentální katedrálou, ale také přírodní unikáty, jako je například ostrov Bornholm či překrásný ostrov Fyn, který je rodištěm Hanse Christiana Andersena.

Navštivte historické památky ze slavného vikingského období Dánska, mohutný obranný val táhnoucí se napříč Jutským poloostrovem Danevirke nebo pozůstatky opevněných táborů a Aggersborg, Fyrkat či Nonnebakken. Za návštěvu jistě stojí zábavní park Legoland nedaleko městečka Billund sestavený z kostiček stavebnice Lego.

Doporučené hotely: Zájezdy Dánsko 2014 / 2015

Putování Dánskem Švédskem a Finskem na Polární kruh  Poznávací zájezd

Dánsko - Poznávací zájezd

Putování Dánskem ...

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: snídaně
  • Cena od: 26 691 Kč -11% (29 990 Kč)

Další hotely v destinaci DánskoTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce