Cookovy ostrovy Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Liptovská Mara a celodenní vstupy do Tatralandie pro dva

2 560 Kč 4 140 Kč TIP!

-40%
Termály Bešeňová v hotelu Flora pro dva

2 940 Kč 4 900 Kč TIP!

Nalezeno 624 slev
Cookovy ostrovy

Cookovy ostrovy

Toužíte prožít skvělou dovolenou v Tichomoří? Lákají vás široké pláže a ničím nerušený odpočinek? Pak se vydejte poznat jedinečnou krásu Cookových ostrovů, jež skýtají nejen malebnou přírodu s horami i krásným členitým pobřežím, ale také památky, které jsou živoucí připomínkou barvité historie těchto ostrovů, které odedávna lákaly svou krásou cestovatele a dobyvatele z nejrůznějších koutů světa.

Cookovy ostrovy, to je skvělá dovolená nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro mladé turisty, kteří hledají adrenalin a vzrušení i pro seniory, jež si užijí romantické procházky pobřežními promenádami lemovanými palmami i fakultativní výlety do malebného okolí.

Zájezdy na Cookovy ostrovy

Cookovy ostrovy jsou velmi oblíbenou turistickou lokalitou, která si však stále zachovává svou osobitou atmosféru a jedinečné kouzlo, které naplní celou vaši dovolenou zde příjemným klidem a pohodou prázdninového ráje. Naše cestovní agentura pro vás připravila širokou nabídku pobytových zájezdů na Cookovy ostrovy, s nimiž si užijete svou dovolenou od začátku až do konce.

Se zájezdy na Cookovy ostrovy z naší nabídky si zajistíte leteckou přepravu, komfortní ubytování a samozřejmě také stravu. Na místě si také můžete ke svým zájezdům přikoupit nejrůznější fakultativní výlety, ať už na okolní ostrovy, či do vnitrozemí, jenž skýtá nespoutanou přírodu, malebné vesnice místních obyvatel i města, v nichž si užijete nákupy, noční život i prohlídku rozličných památek.

Tichomořský ráj na Cookových ostrovech

Vydejte na dovolenou do Tichomořského ráje na Cookovy ostrovy. Naskytnou se vám ideální podmínky pro nejrůznější vodní sporty, jako je potápění, windsurfing i vodní lyžování, které je skvělým adrenalinových zážitkem! Můžete se také vydat na romantické procházky po pobřeží, užít si ničím nerušený odpočinek v malebných zálivech či bohatý noční život v komfortních letoviscích lemujících pobřeží. Mezi nejoblíbenější lokality Cookových ostrovů patří například hlavní ostrov Rarotonga, Aitutaki neboli Araura a mnoho dalších nádherných ostrovů, které skýtají vše, co si jen od letní dovolené můžete přát.

Vybrané lokality

ostrov Rarotonga

Zájezdy Rarotonga Cookovy ostrovy. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v Rarotonga? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na největší a...

 

Doporučené hotely: Zájezdy Cookovy ostrovy 2014 / 2015

Další hotely v destinaci Cookovy ostrovyAŽ 15% SLEVY Lyžování 2014/15 do konce září! [více]

AŽ 15% SLEVY Lyžování 2014/15 do konce září! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Zobrazit všechny akce