Chorvatsko - výlety Zájezdy 2012


Líbí se mi
Chorvatsko - výlety

Chorvatsko - výlety

Plitvická jezera
Celodenní fakultativní výlet pořádán do Národního parku si můžete zakoupit jak přes Ck, tak přímo na místě nabízeného výletu. Jezera se skládají ze 16 velkýchých a několika malých jezer na horním toku řeky Korany mezi velkými vápencovými masívy. Poznávat krásu jezer můžete po turistické stezce a mosty vedené po obou stranách kaňonu i pod vodopády. K navštívení nejvyýše položenému jezeru (Proščansko jezero) lze využít kyvadlovovou dopravu, která je v rámci zaplaceného vstupu zdarma. Nástup a výstup je libovolný. V ceně výletu je zahrnut vstup do národního parku a doprava. Jídlo dle nabídky.

Brijunské ostrovy
Celodenního výletu kombinovanou dopravou se můžete zúčastnit právě s našimi průvodci nabízejícími poznání ostrovů a jejich historii. Ostrovy jsou složeny ze dvou větších ostrovů - Velký a Malý Brijun a ze 13 mensších a malých ostrovů a ostrůvků. Hlavním východiskem výletů je rybářské centrum Fažana ležící na pevnině západního pobřeží Istrie, kde Vás dopraví náš autobus. Tam se nalodíte na loď, která Vás transportuje na ostrov Velký Brijun. Průvodci Vás provedou krásami ostrova, kde můžete obdivovat jak nádhernou přírodu,tak i historické památky. Mezi nejpozoruhodnější památky patří pozůstatky římské vily (venkovské usedlosti), která se obnáší 3 chrámy, hospodářské budovy, různé síně, termy a domy pro sloužící. Komplex je vzájemně propojen cestami a čeho si rozhodně všimnete je výzdoba štuková a mozaikové podlahy. Další nejznámější dochvoanou památkou ze středověku je věž ze 12 století, benátský kaštel ze 16.-18. století, kostel sv. Germana postaven v gotickém slohu přímo ve středu ostrova z konce 15. století. Na jihozápadě se nachází Bílá vila, kde roku 1956 byla podepsána zakládací listina Hnutí neangažovaných zemí (Brijunská deklarace). Na závěr výletu Vás vezmeme do nejzápadnějšího výběžku Velkého Brijunu, kde je Safari park s volně žijící zvěří. Nechybí tu ani zoologická zahrada. Jídlo je v ceně zájezdu.

Dubrovník
Navštívit historické město a poznat jeho krásy budete mít možnost s našim fakultativním celodenním výletem. Odjezd je časně ráno, většinou hned po snídani, autokarem, který vás doveze přímo na místo. Městem Vás bude provádět náš česky mluvící průvodce, který Vám určitě nenechá ujít zajimavé místa a památky jako je Palác Sponza ze 16. století, Onofriova kašna, náměstí Luža, kde najdete Orlandový sloup a kostel sv. Blažeje. Po skončení prohlídky budete mít dost času na individuální volno.

Split, Trogir
Během tohoto celodenního výletu autobusem jako první navštívíte historické město Split, které lidé považují za nejkrásnější přístvaní město celého Chorvatska. Májí taky proč. Mezi jeho nejvýznamnější památky, které uričtě neminete, patří Diokleciánový palác vybudován roku 295, katedrála sv. Dominika, náměstí Peristyl s kolonádami, zlatá brána u které stojí socha biskupa Grgura z Ninu (pokud se dotknete jeho paláce u nohy, splní se Vám Vaše přání) aj. Po prohlídce celého města Vás průvodci dovedou do jedné místní restaurace na oběd. Po obědě a malé přestávce vyrazíte do Trogiru, kde za obdiv určitě stojí jeho jádro obkopeno opevněním ze 13. století, jehož součástí je obranná věž sv. Marka. Další památky, kterým Vám průvodce provede je románská katedrála sv. Vavřince, soudní dvůr, románský kostel sv. Barbory, městská hodinová věž a Knížecí palác.

Bonifacia
Časně ráno na Vás bude před hotelem čekat náš autobus, který Vás transportuje do přístavu Santa Teresa di Gallura. Odtud pojedete trajektem do nejjižnějšího městečka francouzské Korsiky Bonifacia. Do jeho historického centra Vás dovedou průvodci, kde si cestou budete moct prohlédnout jeho malebné uličky lemovány kostely Sainte Marie Majeure, St. Jean Baptiste a Eglise St. Dominique. Navštívit můžete i historické muzeum v hradbách Bastion de l'Etendard nebo pro aktivnější zájemce je možnost sestoupení po 187 schodech Excalier du Roy d'Aragon zasazené do útesů.

Etna
Ojezd autobusem na nejvyšší horu je časně z rána. Pojede se přes městečka Santa venerina a Zafferana Etnea. Autobusem se dostanete do oblasti Rifugio Sapienza v nadmořské výšce 2 504 metru, kde ale budete mít možnost fakultativního výjezdu jeepem do 2900metrů nebo lanovdkou 2504m nedmořské výšky. Budete mít dostatek času na individuální prohlídku Kráteru Silvestri a okolí. Na zpáteční cestě bude krátká zastávka nad městem Nicolosi, kde je pro Vás nachystaná ochutnávka medu a místních specialit. Vstupy a oběd se do ceny nezahrnuje.

Pompeje a Vesuv
Okružní plavba lodí na celý den spojená s projížďkou minibusem Vás seznámí s pamětihodnostmi italského pobřeží Neapolského zálivu. V Pompeji Vás čeká prohlídka slavných vykopávek a poté výlet ke kráteru vulkánu Vesuv. Pokud se výletu zúčastní více jak 16 zájemců budete doprovázeni česky mluvícími průvodci.

Slevové akce - klikněte

Klikněte na zobrazené "Akce" a vyhledávejte přímo v jednotlivých akčních a slevových nabídkách.

Jarní SLEVA až 14% nebo dítě do 15 let ZCELA ZDARMA
Neváhejte a využijte naši skvělou jarní SLEVU až 14% na letní zájezdy k moři 2012, kterou lze využít při objednání...

SLEVA až 15% na zájezdy do Turecka nebo dítě za 4.990 Kč.
Klikněte a vybírejte z naší nabídky zájezdů do Turecka a využijte přitom perfektní SUPER Last Minute SLEVY až 15%....

Kapesné 66 EUR nebo SLEVA 6,6% do 31.5.2012
Už se nemůžete dočkat na letní dovolenou strávenou u azurově modrého moře? Máme tady pro vás exkluzivní nabídku zájezdů do exotických zemí...

Zobrazit všechny akce pro levnější dovolenou

Doporučené hotely: Chorvatsko - výlety

APARTMÁNY RIVA  Istrie Vrsar

Chorvatsko - Istrie
Vrsar

APARTMÁNY RIVA

  • Doprava: vlastní
  • Odlet z:
  • Strava: bez stravy
  • Cena od: 16 150 Kč (Konečná cena)
Hotelový komplex Funtana  Istrie Vrsar

Chorvatsko - Istrie
Vrsar

Hotelový komplex ...

  • Doprava: vlastní
  • Odlet z:
  • Strava: all inclusive
  • Cena od: 9 744 Kč (Konečná cena)
Pension Jerič - apartmány  Střední Dalmácie Kaštel Stafilić

Chorvatsko - Střední Dalmácie
Kaštel Stafilić

Pension Jerič - a...

  • Doprava: vlastní
  • Odlet z:
  • Strava: bez stravy
  • Cena od: 2 447 Kč -50% (4 837 Kč)
Marina Rabac  Istrie Rabac

Chorvatsko - Istrie
Rabac

Marina Rabac

  • Doprava: autobusem
  • Odlet z:
  • Strava: polopenze
  • Cena od: 5 841 Kč -36% (9 030 Kč)
Bluesun Elaphusa  Ostrov Brač Bol

Chorvatsko - Ostrov Brač
Bol

Bluesun Elaphusa

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Ostrava
  • Strava: snídaně
  • Cena od: 18 590 Kč (Konečná cena)
HOTELOVÝ KOMPLEX FUNTANA  Istrie Vrsar

Chorvatsko - Istrie
Vrsar

HOTELOVÝ KOMPLEX ...

  • Doprava: vlastní
  • Odlet z:
  • Strava: all inclusive
  • Cena od: 11 780 Kč (Konečná cena)

Další hotely v destinaci



Jarní SLEVA až 14% nebo dítě do 15 let ZCELA ZDARMA [více]

Jarní SLEVA až 14% nebo dítě do 15 let ZCELA ZDARMA [více]

SLEVA až 15% na zájezdy do Turecka nebo dítě za... [více]

SLEVA až 15% na zájezdy do Turecka nebo dítě za... [více]

Kapesné 66 EUR nebo SLEVA 6,6% do 31.5.2012 [více]

Kapesné 66 EUR nebo SLEVA 6,6% do 31.5.2012 [více]

Zobrazit všechny akce


schranka
Zavřít