Chile Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 157 slev
Chile

Chile

Chile, rozmanitá země skýtající nejen vysoké horské masivy Andy s náhorními plošinami, ale také dlouhé pobřeží, nádherná jezera i pouštní oblasti, je opravdovým rájem cestovatelů a dobrodruhů. Vydejte se také vy za krásami Jižní Ameriky a poznejte jedinečnou kulturu a tradice Chile! Užijte si plnými doušky jedinečnou krásu chilské přírody, která vás na první pohled zcela omámí svou panenskou krásou, navštivte zdejší města, poznejte něco z barvité historie Jižní Ameriky a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v kouzelné zemi plné rozmanitých přírodních i kulturních krás!

Zájezdy do Chile

Dovolená v Chile, to je opravdu jedinečný zážitek plný slunce, kultury a nádherné přírody, které vás obklopuje na každém kroku. Vyberte si z naší nabídky zájezdů do Chile a vydejte se s našimi profesionálními průvodci do nejkrásnějších zákoutí této země. Zájezdy do Chile v sobě zahrnují nejen leteckou přepravu a ubytování, ale také stravu, dopravu na místa dle programu, doprovod česky mluvícího průvodce a také vstupné do některých památek. Dovolená v Chile je skvělou volbou, pokud toužíte po nevšední dovolené a rádi poznáváte nové země!

Andy, Velikonoční ostrov, Ohňová země i poušť Atacama, to vše je Chile

Chile, krásná země rozkládající se na pobřeží Jižní Ameriky při úpatí horského masivu And, je zemí plnou kontrastů. Naleznete zde dlouhé pobřeží a písečné pláže na Velikonočním ostrově, nádherné hory Andy i největší poušť Jižní Ameriky, Atacama v severní části kontinentálního Chile, ale také krásná jezera a řeky s vodopády ve zdejších národních parcích, unikátní památky i kulturu ve městech, jako je Santiago de Chile a také skvělý odpočinek, ať už na plážích či na výletních plavbách po moři. Chile, to je skvělá dovolená na plážích Velikonočního ostrova, rozmanitá krása a kultura kontinentální části země a nespoutané živly Ohňové země!

Doporučené hotely: Zájezdy Chile 2014 / 2015

Hotel Puerta del Sol  Valle Nevado

Chile - Valle Nevado

Hotel Puerta del ...

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: bez stravy
  • Cena od: 83 990 Kč (Konečná cena)
Hotel Tres Puntas  Valle Nevado

Chile - Valle Nevado

Hotel Tres Puntas

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: bez stravy
  • Cena od: 78 990 Kč (Konečná cena)

Další hotely v destinaci ChileTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce