Bonaire Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Řím, Vatikán, Florencie na 4 dny a ubytování ve 4* hotelu

2 989 Kč 4 990 Kč TIP!

-33%
Poznávací zájezd na jih Francie

3 999 Kč 5 990 Kč TIP!

Nalezeno 499 slev
Bonaire

Bonaire

Zájezdy Bonaire. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v Bonaire? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na ostrovní stát v Karibském moři v Malých Antilách nacházející se v jižní části Závětrných ostrovů severozápadně od státu Trinidad nedaleko venezuelského pobřeží a užít si perfektní zájezdy do Bonaire. Zájezdy do Bonaire jsou zárukou perfektně prožité dovolené, proto byste si je rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy do Bonaire

V Bonaire se snoubí nádherná horská příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená v Bonaire je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů v Bonaire se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy do Bonaire i vy!

Ostrovy

Spolu s ostrovy Saba a Sint Eustatius tvoří tzv. Karibské Nizozemsko, které mají postavení zvláštního správního obvodu Nizozemska a také současně s ostrovy Aruba a Curaçao tvoří Bonaire skupinu ABC ostrovů, jižní část Malých Antil. Ačkoliv se zde běžně hovoří papiamentsky, anglicky a španělsky, je úředním jazykem nizozemština.

Doporučené hotely: Zájezdy Bonaire 2014

Další hotely v destinaci BonaireSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Zobrazit všechny akce