Bonaire Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 160 slev
Bonaire

Bonaire

Zájezdy Bonaire. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v Bonaire? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na ostrovní stát v Karibském moři v Malých Antilách nacházející se v jižní části Závětrných ostrovů severozápadně od státu Trinidad nedaleko venezuelského pobřeží a užít si perfektní zájezdy do Bonaire. Zájezdy do Bonaire jsou zárukou perfektně prožité dovolené, proto byste si je rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy do Bonaire

V Bonaire se snoubí nádherná horská příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená v Bonaire je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů v Bonaire se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy do Bonaire i vy!

Ostrovy

Spolu s ostrovy Saba a Sint Eustatius tvoří tzv. Karibské Nizozemsko, které mají postavení zvláštního správního obvodu Nizozemska a také současně s ostrovy Aruba a Curaçao tvoří Bonaire skupinu ABC ostrovů, jižní část Malých Antil. Ačkoliv se zde běžně hovoří papiamentsky, anglicky a španělsky, je úředním jazykem nizozemština.

Doporučené hotely: Zájezdy Bonaire 2014 / 2015

Další hotely v destinaci BonaireTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce