Bělorusko Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-50%
Harrachov s neomezeným wellness pro jednoho nebo dva

1 590 Kč 3 200 Kč TIP!

-45%
Orlík pro dva na 3 dny s neomezeným wellness

2 990 Kč 5 400 Kč TIP!

Nalezeno 598 slev
Bělorusko

Bělorusko

Zájezdy Bělorusko. Letní měsíce se kvapem blíží a vy stále nejste rozhodnuti, kde strávit svou letní dovolenou? Pokud se řadíte mezi příznivce zajímavého kulturního života a bohaté historie, pak se s námi vydejte do státu nazývaný Bělorusko, nacházející se ve východní Evropě, jehož sousedy jsou Polsko, Litva, Lotyšsko a Ukrajina. Zájezdy do Běloruska si vás získají nejen díky naprosto skvělé atmosféře této země, ale i bohatým kulturním životem a spoustou další zábavy.

Zájezdy do Běloruska

Zdá se vám Bělorusko jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Bělorusku je přímo rájem pro milovníky nádherné přírody a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy do Běloruska jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Zajímavosti Běloruska

Přestože Bělorusko není příliš turisticky atraktivní zemí, lze najít místa, která za pozornost určitě stojí. Hlavní město Minsk bylo bohužel za 2. světové války zničeno a jen nepatrná část se dočkala obnovy, takže se zde zachovalo jen málo ze staré architektury. Nejstarší budovy pocházejí ze 17. století. Pozornost návštěvníka by mohlo upoutat především Trojické předměstí na severozápadním okraji centra. Jinak je běloruská metropole skvělou ukázkou sovětského funkcionalistického stavebního stylu a urbanismu, velké funkcionalistické budovy, rozsáhlé parky a široké prospekty jsou typickým obrazem Minska, vytvořeným v poválečných desetiletích. Minsk je také kulturním centrem Běloruska, najdeme zde osm muzeí a šest divadel včetně opery.

Doporučené hotely: Zájezdy Bělorusko 2014 / 2015

Další hotely v destinaci BěloruskoAŽ 15% SLEVY Lyžování 2014/15 do konce září! [více]

AŽ 15% SLEVY Lyžování 2014/15 do konce září! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Zobrazit všechny akce