Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 163 slev

Doporučené hotely: Zájezdy Belgie 2014 / 2015

Velký okruh zeměmi Beneluxu Poznávací zájezd

Belgie - Poznávací zájezd

Velký okruh zeměm...

 • Doprava: autobusem
 • Odlet z:
 • Strava: snídaně
 • Cena od: 9 781 Kč -11% (10 990 Kč)
First Euroflat Brusel

Belgie - Brusel

First Euroflat

 • Doprava: letecky
 • Odlet z: Vídeň
 • Strava: snídaně
 • Cena od: 9 090 Kč (Konečná cena)
Radisson Blu EU Brusel

Belgie - Brusel

Radisson Blu EU

 • Doprava: letecky
 • Odlet z: Praha
 • Strava: snídaně
 • Cena od: 9 390 Kč (Konečná cena)

Belgie Zájezdy 2014 / 2015

Belgie

Belgie

Zájezdy Belgie. Znáte Benelux? Láká vás poznat krásu a jedinečnou kulturu Belgie, v níž se snoubí tisíciletá historie s moderní současností? Pak neváhejte a jeďte na zájezdy do Belgie! Belgie skýtá překrásná města žijící svým vlastním životem, spoustu unikátních památek i kouzelnou přírodu, která vás na první pohled uchvátí svou nedotčenou krásou. Změňte svou letní dovolenou na cestu za krásami západní Evropy a poznejte nové kultury, nová města a užijte si nové zážitky v opravdu kouzelné zemi plné rozmanitých přírodních i kulturních krás!

Zájezdy do Belgie

Belgie, jedna z posledních konstitučních monarchií Evropy skýtá opravdu velký výběr zajímavých míst, kde lze prožít svou letní dovolenou. Můžete se vydat do krásných měst s unikátními památkami i rušným životem, zavítat na pobřeží s romantickými vesničkami a velmi příjemnou atmosférou klidného venkova nebo si užít turistiku ve zdejších horách. Vyberte si z naší široké nabídky, čekají na vás pobytové i poznávací zájezdy do Belgie, na nich prožijte nezapomenutelnou letní dovolenou v Belgii! Zájezdy do Belgie z naší nabídky v sobě zahrnují jednak leteckou i autobusovou přepravu, luxusní hotely, komfortní ubytování, včetně možnosti stravy a u poznávacích zájezdů také doprovod zkušeného, česky mluvícího průvodce.

Oblíbená města Belgie

Vydáte-li se na zájezdy do Belgie, naskytne se vám pohled na opravdu krásnou zemi s okouzlující kulturou, vytříbenou kuchyní s tradičními belgickými pralinkami a památkami, které doslova berou dech. Vydejte se s naší cestovní kanceláří na poznávací zájezdy do Belgie, s nimiž navštívíte místa jako je Brusel, sídlo evropského parlamentu, Gent, nazývaný také belgické Benátky, krásné město Bruggy, Antverpy a mnoho dalších krásných míst, kde si užijete plný doušky jedinečnou krásu této země.

Hotely v destinaci Belgie

Vybrané lokality

Brusel

Zájezdy Brusel. Láká vás poznat krásy západní Evropy a navštívit jedno z nejdůležitějších měst Evropské Unie? Pak navštivte na zájezdech...

 


Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce