Bahamy Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Silvestrovský pobyt v Harrachově s wellness

3 990 Kč 6 600 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 137 slev
Bahamy

Bahamy

Zájezdy Bahamy. Plánujete svou letní dovolenou, ale stále se nemůžete rozhodnout, kam letos vyrazit? Co takhle dovolená na Bahamách! Kouzelné souostroví Bahamy skýtá nádherné písečné pláže zalité sluncem, komfortní letoviska s rušným nočním životem i zákoutí, kde si užijete skvělý a ničím nerušený odpočinek. Zájezdy na Bahamy jsou opravdovým prázdninovým rájem, ať je vám 5 nebo 50, užijete si zde nezapomenutelnou dovolenou plnou sportu, zábavy, relaxace i kultury, kterou můžete poznávat na četných fakultativních výletech.

Zájezdy na Bahamy

Láká vás prožít svou dovolenou právě na Bahamách? Pak neváhejte a objednejte si zájezdy na Bahamy, které vám zajistí nezapomenutelnou dovolenou na tropických ostrovech v Atlantiku. Součástí zájezdů na Bahamy z naší nabídky je samozřejmě letecká přeprava na Bahamy, ubytování v luxusních hotelích, komfortních hotelových komplexech a množství hotelových služeb včetně možnosti stravy. Je jen na vás, zda zvolíte pobyt se stravou all inclusive, s polopenzí či snídaněmi. Věříme, že budete s naší nabídkou zájezdů na Bahamy spokojeni a přejeme vám příjemný pobyt.

Tropická krása a luxus Baham

Kouzelné souostroví Bahamy, které láká každým rokem turisty z nejrůznějších koutů světa, si i přes vysoký turistický ruch stále zachovává své malebné kouzlo. Naleznete zde četná letoviska, z nichž nejznámější jsou Grand Bahamas, Nassau, Cable Beach, Freeport, Paradise Island a Sandals Island, které skýtají nejen kvalitní turisté zázemí, ale hlavně ideální podmínky pro potápění, šnorchlování, jízdu na motorovém člunu i další vodní radovánky. Užijete si na zájezdech na Bahamy také plavby lodí na blízké ostrovy, fakultativní výlety do vnitrozemní i bohatý kulturní program.

Vybrané lokality

Nassau

Zájezdy Nassau Bahamy. V případě, že se rozhodnete strávit svou letní dovolenou v destinaci Nassau na Bahamách, čeká vás nejen tropické počasí po celý rok,...

 

Doporučené hotely: Zájezdy Bahamy 2014 / 2015

Další hotely v destinaci BahamyTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce