Aruba Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Šumava s neomezeným wellness a slevou na skipasy

2 990 Kč 5 000 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 163 slev
Aruba

Aruba

Zájezdy Aruba. Láká vás prožít dovolenou na krásném ostrově v Karibiku, který by byl obklopen nádhernými bělostnými plážemi a korálovými útesy v průzračně čistém moři? Pak se vydejte na ostrov Aruba, v němž se snoubí neodolatelná krása přírody s luxusním turistickým zázemím, která dodá vaší letní dovolené veškerý komfort a pohodlí pro váš ničím nerušený pobyt. Aruba je skvělým místem pro milovníky turistiky, cyklistických výletů i vodních sportů, kteří si přijdou na své na členitém pobřeží s krásnými širokými plážemi a průzračným mořem plným korálů a pestrobarevných rybek.

Zájezdy na ostrov Aruba

Zaujal vás tento kouzelný ostrov Karibského moře? Pak je právě pro vás připravena nabídka pobytových zájezdů na Arubu, s nimiž poznáte na vlastní oči jedinečnou krásu tohoto ostrova a navštívíte jeho nejlepší letoviska. Zájezdy na Arubu z naší nabídky v sobě zahrnují komfortní leteckou přepravu s odlety z Prahy, ubytování v hotelových komplexech a některé z hotelových služeb včetně možnosti stravy. V nabídce naleznete jak zájezdy na Arubu se stravou all inclusive, tak i s polopenzí nebo pouze snídaněmi. Neváhejte, vyberte si zájezd, který bude plně vyhovovat vašim požadavkům, a vydejte se za krásami ostrova Aruba! Nezapomenutelnou letní dovolenou na Arubě již máte na dosah ruky!

Karibské moře a pláže ostrova Aruba

Aruba, kouzelný ostrov Nizozemska rozkládající se nedaleko od severního pobřeží Venezuely, je velmi oblíbeným a vyhledávaným cílem turistů ze všech koutů světa. Nechte se i vy okouzlit jeho podmanivou krásou a prožijte dovolenou plnou slunce, nových zážitků a skvělého odpočinku. S našimi zájezdy navštívíte letoviska, jako je hlavní město Oranjestad, který je správním centrem ostrova, Palm Beach, Eagle Beach, San Nicolas či Surfside Beach, kde si užijete plnými doušky adrenalin surfování, ale také windsurfing, potápění či šnorchlování, které je v okolí ostrova úžasným zážitkem!

Doporučené hotely: Zájezdy Aruba 2014 / 2015

Další hotely v destinaci ArubaTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce