Arménie Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 153 slev
Arménie

Arménie

Zájezdy Arménie. Léto se rychle blíží a vy stále nejste rozhodnuti, kde strávit svou letní dovolenou? Pokud se řadíte mezi příznivce zajímavého kulturního života a bohaté historie, pak se s námi vydejte do státu nazývaný Arménie, ležící jihozápadní Asii. Zájezdy do Arménie jsou skvělou příležitostí k načerpání nové energie, správného relaxuj a seznámení s úchvatnými přírodními scenériemi.

Zájezdy do Arménie

Zdá se vám Arménie jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Arménii je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy do Arménie jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Příroda Arménie

Do Arménie zasahuje horské pásmo Malého Kavkazu a vysokohorské pohoří Ararat, kde se také nachází oficiální nejvyšší hora Arménie Aragac. Arméni však považují biblickou horu Ararat, kterou mají ve státním symbolu, a která leží pouze kilometr od hranic v muslimském turecku, za svoji vlastní, protože ji po tisíciletí obývali právě oni. Kvůli suchému létu zde převládají polopouštní a stepní vegetace, řídké lesy pokrývají pouze sedminu území. Kvůli hornaté krajině je vytváření zemědělských oblastí obtížné.

Doporučené hotely: Zájezdy Arménie 2014 / 2015

Nejkrásnějšími kouty Arménie  Poznávací zájezd

Arménie - Poznávací zájezd

Nejkrásnějšími ko...

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: dle programu
  • Cena od: 31 141 Kč -11% (34 990 Kč)

Další hotely v destinaci ArménieTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce