Arménie Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-43%
Historický Tábor pro 2 a dítě do 6 let zdarma

1 680 Kč 2 820 Kč TIP!

-31%
Až 6 dní pro dva v Budapešti

3 189 Kč 4 599 Kč TIP!

Nalezeno 537 slev
Arménie

Arménie

Zájezdy Arménie. Léto se rychle blíží a vy stále nejste rozhodnuti, kde strávit svou letní dovolenou? Pokud se řadíte mezi příznivce zajímavého kulturního života a bohaté historie, pak se s námi vydejte do státu nazývaný Arménie, ležící jihozápadní Asii. Zájezdy do Arménie jsou skvělou příležitostí k načerpání nové energie, správného relaxuj a seznámení s úchvatnými přírodními scenériemi.

Zájezdy do Arménie

Zdá se vám Arménie jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Arménii je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy do Arménie jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Příroda Arménie

Do Arménie zasahuje horské pásmo Malého Kavkazu a vysokohorské pohoří Ararat, kde se také nachází oficiální nejvyšší hora Arménie Aragac. Arméni však považují biblickou horu Ararat, kterou mají ve státním symbolu, a která leží pouze kilometr od hranic v muslimském turecku, za svoji vlastní, protože ji po tisíciletí obývali právě oni. Kvůli suchému létu zde převládají polopouštní a stepní vegetace, řídké lesy pokrývají pouze sedminu území. Kvůli hornaté krajině je vytváření zemědělských oblastí obtížné.

Doporučené hotely: Zájezdy Arménie 2014

Další hotely v destinaci ArménieTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Prázdninová EXTRA SLEVA [více]

Prázdninová EXTRA SLEVA [více]

Zobrazit všechny akce