Argentina Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Silvestrovský pobyt v Harrachově s wellness

3 990 Kč 6 600 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 123 slev
Argentina

Argentina

Zájezdy Argentina. Láká vás poznat krásu a temperament Jižní Ameriky? Pak se vydejte prožít svou dovolenou do krásné slunné Argentiny! Navštívíte nejkrásnější města této země, užijete si bohatý noční život měst, poznáte historické památky a čekají vás argentinské velehory Andy! Argentina je opravdu překrásnou zemí oplývající množstvím přírodních krás, jenž se snoubí s osobitou kulturou Jižní Ameriky a temperamentem místních obyvatel. Toužíte-li po nevšední dovolené s vůní dálek, pak je Argentina tím pravým místem, kam byste měli vyrazit!

Zájezdy do Argentiny

Naše cestovní agentura již několik let spolupracuje s mnoha renomovanými českými cestovními kancelářemi a sestavuje pro vás nabídku těch nejlepších zájezdů do Argentiny, které jsou zárukou vaší jedinečné dovolené! V naší nabídce naleznete jak pobytové, tak zejména poznávací zájezdy do Argentiny, s nimiž poznáte na vlastní oči podmanivou krásu argentinské přírody s vysokými horami a rozsáhlými nížinami i lesk zdejších velkoměst. Navštívíte na zájezdech po Argentině místa jako je Buenos Aires, které je nejkrásnějším městem Jižní Ameriky, Sacramento či Montevideo, vydáte se na výlet do pampy či do Patagonie za koloniemi tučňáků a na mnoho dalších nádherných míst Argentiny!

Letoviska a pláže Argentiny

Argentina skýtá nejen bohaté kulturní dědictví, ale také překrásné pobřeží s nádhernými širokými plážemi skýtajícími ideální podmínky pro windsurfing, vodní lyžování i potápění. Na dovolené v Argentině v okolí pláží naleznete množství nejrůznějších hotelových komplexů, které skýtají opravdu komfortní ubytování a nejrůznější služby, jako jsou například fitness či wellness centra, fakultativní výlety do okolí a mnoho dalších služeb, které jistě příjemně zpestří váš pobyt zde. Mezi známá a oblíbená místa pro zájezdy do Argentiny patří například Buenos Aires, Bariloche, El Calafate, Puerto Madryn a mnoho dalších, v nichž poznáte krásu pobřeží i vnitrozemí Argentiny.

Doporučené hotely: Zájezdy Argentina 2014 / 2015

Další hotely v destinaci ArgentinaTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce