Antigua a Barbuda Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 160 slev
Antigua a Barbuda

Antigua a Barbuda

Zájezdy Antigua a Barbuda. V případě, že se rozhodnete strávit svou letní dovolenou v destinaci Antigua a Barbuda, čeká vás nejen tropické počasí po celý rok, písečné pláže na pobřeží poklidného moře, korálové útesy a bohatý podmořský svět, příjemní a pohostinní lidé, rozmanitá příroda, ale i široká nabídka turistických aktivit, a díky tomu všemu jsou Antigua a Barbuda jednou z nejvyhledávanějších a nejnavštěvovanějších lokalit ve Střední Americe. Zájezdy na Antigua a Barbuda jsou opravdu skvělým zážitkem pro všechny turisty.

Zájezdy na Antigua a Barbuda

Je jedno, zda dáváte přednost slunění se na tropickém slunci nebo odpočinku v příjemných stínech palem, koupání se v průzračném moři nebo projížďce lodí po východním Atlantiku. Na dovolené na Antigua a Barbuda si totiž na své přijde každý. Dovolená v Antigua a Barbuda je rájem pro příznivce potápění, tyto místa jsou potápěči vyhledávána především díky průzračné vodě a nedotčenému podmořskému světu s pestrobarevnými korály a velkým množstvím vodních živočichů. Ve středisku najdete restaurace, bankomat, internetové kavárny i různá potápěčská centra.

Turisté

Turistika stále zajišťuje více než polovinu HDP. Nízký počet turistů od roku 2000 zpomalil ekonomiku a znamenal napjatější státní rozpočet. Zemědělská produkce je zaměřena na domácí trh a je omezena malými zásobami vody na ostrovech a nedostatkem pracovních sil, které pracují raději za vyšší platy v turismu nebo na stavbách. Zemědělství Antiguy a Barbudy je orientováno na pěstování cukrové třtiny. Dále se pěstuje bavlna, ovoce a zelenina. Chová se dobytek a rybolov. Průmyslová výroba je zaměřena na montáž na vývoz a řemeslnou výrobu; hlavními produkty jsou lůžkoviny a elektronické součástky.

Doporučené hotely: Zájezdy Antigua a Barbuda 2014 / 2015

Další hotely v destinaci Antigua a BarbudaTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce