Albánie Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-43%
Historický Tábor pro 2 a dítě do 6 let zdarma

1 680 Kč 2 820 Kč TIP!

-71%
5denní Mariánské Lázně

7 490 Kč 25 400 Kč TIP!

Nalezeno 542 slev
Albánie

Albánie

Zájezdy Albánie. Léto se rychle blíží a vy stále nejste rozhodnuti, kde strávit svou letní dovolenou? Pokud se řadíte mezi příznivce zajímavého kulturního života a bohaté historie, pak se s námi vydejte na Balkánský poloostrov, kde naleznete malebné letovisko Albánie. Albánie je parlamentní republikou a tržní ekonomikou. Reformy a transformace trhu otevřely zemi zahraničním investicím, zejména co se týká rozvoje energetického průmyslu a dopravní infrastruktury.

Zájezdy do Albánie

Zdá se vám Albánie jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Albánii je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Podnebí je ryze středomořské. Na pobřeží panují suchá horká léta s průměrnou teplotou okolo 25 °C a mírné vlhké zimy s teplotou okolo 7 °C. V hornatém vnitrozemí dosahuje průměrný roční úhrn srážek až 2000 mm.

Cestovní ruch Albánie

Turistický potenciál Albánie je perspektivní a bezesporu vysoký. Klima je příjemné, albánské pobřeží Jaderského a Iónského moře má délku asi 420 km. Mezi nejvýznamnější turistická střediska patří okolí Drače a riviéra mezi Vlorou a Sarandou. Staví se nové ubytovací kapacity s požadovanou vybaveností jako jsou restaurace, pizzerie, kavárny a samoobsluhy. Albánie v posledních letech usiluje o zlepšení kvality pláží a jejich okolí a také o vytvoření podmínek pro využívání volného časů turistů ve večerních hodinách. Podle statistiky Ministerstva turistiky Albánské republiky v roce 2004 navštívilo zemi 375 000 zahraničních turistů.

Doporučené hotely: Zájezdy Albánie 2014

Albánská mozaika  Poznávací zájezd

Albánie - Poznávací zájezd

Albánská mozaika

  • Doprava: autobusem
  • Odlet z:
  • Strava: polopenze
  • Cena od: 13 990 Kč (Konečná cena)
Maestral  Poznávací zájezd

Albánie - Poznávací zájezd

Maestral

  • Doprava: vlastní
  • Odlet z:
  • Strava: snídaně
  • Cena od: 8 330 Kč (Konečná cena)

Další hotely v destinaci AlbánieTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Prázdninová EXTRA SLEVA [více]

Prázdninová EXTRA SLEVA [více]

Zobrazit všechny akce