Srovnejte ceny zájezdů
  • 20 tisíc hotelů
  • 105 ověřených CK
  • 70 tisíc zákazníků

Zájezdy a dovolená 2016 / 2017

Zájezdy a dovolená 2016 / 2017 NewTravel.cz

Pro sezónu 2016 / 2017 vám nabízíme zájezdy od desítek pojištěných cestovních kanceláří. Každou minutu pro vás aktualizujeme Last minute zájezdy 2016 / 2017 a dokonce si u nás můžete vybrat ověřená volná místa u Last minute termínů jednotlivých hotelů. Rovněž pro vás připravujeme First minute slevy, které najdete u zájezdů v řádku "Náš tip".

Dovolenou 2016 / 2017 si zakoupíte online z domova. U nás najdete velmi žádané pobyty u moře, zajímavé poznávací zájezdy, velmi populární eurovíkendy v evropských městech, lyžování v Alpách především lyžování v Itálii a lyžování v Rakousku, relaxační wellness pobyty v lázních a sportovci si vyberou zájezdy spojené s golfem.

Zájezdy 2016 / 2017

U leteckých zájezdů 2016 / 2017 nabízíme nejoblíbenější země letní dovolené jako je tradiční a historické Řecko, slunné Španělsko, cenově příjemné Bulharsko a v posledních letech velmi populární Turecko s luxusními resorty a plážemi z písku. Zaletět si s námi můžete i na známá místa letních dovolených jako je Kypr nebo Malta. Autobusem nebo vlastní dopravou nabízíme nejčastější místo českých turistů a tím je Chorvatsko, ale také malebnou Itálii nebo Slovinsko, kouzelnou Francii a zajímavou Černou Horu.

Ovšem celoročně nejoblíbenější zemí u leteckých zájezdů se stává starobylý Egypt spojený s potápěním v Rudém moři. Podobně to platí pro Tunisko, kde na vás zase dýchne kouzlo saharské Afriky. Zvláště Last minute zájezdy 2016 / 2017 se stravou all inclusive jsou velmi žádané. Navíc můžete celoročně létat nejen z Prahy, ale také z Brna a Ostravy. Nesmíme zapomenout zájezdy na Kanárské ostrovy, kde i v zimě můžete strávit nezapomenutelnou dovolenou plnou slunce a pohody. O kousek dál na vás čekají nově objevované Kapverdské ostrovy a také portugalská Madeira. Na blízkém východě na vás čekají Spojené arabské emiráty v cenách za zájezdy více než přijatelných.

Dovolená 2016 / 2017

Dovolená 2016 / 2017 v exotických zemích je pro vás připravena snad do všech zemí na světě. Poznejte s námi krásy Thajska a užívejte si dovolenou koupáním v blankytném moři plném korálových útesů. To platí také pro Srí Lanku a vzdálenější Bali. Anebo poznejte Karibik, kde si určitě každý vybere z pestrého výběru ostrovů. Nejznámějšími zeměmi Karbiku jsou samozřejmě Kuba a Dominikánská republika na ostrově Hispaniola. Úžasnou dovolenou můžete dále strávit na ostrově Isla Margarita, San Andrés a na Jamajce. V neposlední řadě strávíte pohodovou dovolenou také v Mexiku. To vše můžete mít Last minute all inclusive. Pokud vás zajímají výlety za safari, vyberte si ke strávení dovolené země jako jsou Keňa a Tanzanie. Zvláště Zanzibar je velice klidná lokalita se slibnou budoucností.

V indickém oceánu nesmíme zapomenout na vůbec nejkrásnější ostrovy s názvem Maledivy. Úžasné pro strávení romantické dovolené ve dvou. Podobně jsou na tom Seychely anebo Mauritius, kde vám zařídíme také svatbu. Pokud vás lákají zájezdy za poznáním, pak jste na nejlepší adrese. U nás najdete tisíce poznávacích zájezdů 2016 / 2017 od renomovaných cestovních kanceláří, ale také i od těch menších, které mají často velmi specifickou nabídku.

Zimní dovolená je pro vás připravena především v evropských Alpách. Máme na trhu prakticky nejobsáhlejší nabídku lyžařských zájezdů. Rakouské Alpy, Italské Alpy, Francouzské Alpy jsou v nabídce v nespočetném množství apartmanových variant. Nejen vlastní, ale mnohdy také zájezdy autobusovou dopravou. Lyžování je k výběru i ve Švýcarsku, Německu anebo letecky v Bulharsku.

Eurovíkendy jsou dnes nedílnou součástí naší nabídky. Opět máme pro vás na výběr prakticky největší počet evropských měst. Letecké víkendy nebo zájezdy za nákupem do Londýna nebo Paříže patří k stále častějšímu způsobu jak strávit prodloužený víkend. Poptávané jsou také romantické Benátky, módní Miláno, historická Barcelona, královský Madrid a ostrovní Dublin v Irsku. Eurovíkend vám připravíme na míru do vámi zvoleného města.

Lázně a welness pobyty v České republice a na Slovensku patří ke standardům naši nabídky. Již mnoho desítek let patří relaxace v termálních bazénech a koupalištích ke způsobu jak si vylepšit kondici a zdraví. Vynikající lázeňské pobyty a zájezdy nabízí také Maďarsko. U nás najdete zájezdy pro sezónu 2015 / 2016 od renomovaných cestovních kanceláří jako Exim Tours, Fischer, Čedok, Firo Tour, Blue Style, Alexandria, Canaria Travel, Nev-Dama nebo Marine Tour. Zastupujeme také CK Neckermann, Eso Travel, Siam Travel, Senator Travel a mnoho dalších.

Věříme, že jsme pro vás připravili dostatečnou nabídku zájezdů ke strávení příjemné dovolené 2016 / 2017. Přejeme vám úspěšný výběr.

Tým New Travel.cz

Proč hledat dovolenou u nás?
Vyberte zájezd u nás
a objednejte přímo na CK.
Nejrychlejší cesta
k nejnižší ceně zájezdu.
Srovnáváte zájezdy
pouze pojištěných CK.
Oblíbené zájezdy
Neckermann
od 27 597 Kč
Fischer
od 27 790 Kč
Palma Travel
od 30 490 Kč
ESO Travel
od 37 090 Kč
Zobrazit další ceny CK
Nev-Dama
od 1 590 Kč
Firo Tour
od 1 590 Kč
Čedok
od 1 605 Kč
Neckermann
od 1 819 Kč
Consultour
od 2 083 Kč
Italia Travel
od 2 230 Kč
Ludor
od 4 090 Kč
Zobrazit ceny 5 dalších CK
Nev-Dama
od 4 950 Kč
Firo Tour
od 4 950 Kč
Vítkovice Tours
od 5 430 Kč
Zobrazit další ceny CK
Blue Style
od 9 090 Kč
Fischer
od 11 280 Kč
Nev-Dama
od 11 280 Kč
Exim Tours
od 11 690 Kč
Zobrazit další ceny CK
Blue Style
od 13 490 Kč
Exim Tours
od 14 690 Kč
ITS BILLA Travel
od 16 311 Kč
Zobrazit další ceny CK
Cestovní kanceláře
Recenze hotelů
Recenze Hotel a depandance LAVANDA

Hotel a depandance…

***
Chorvatsko, Hvar
Hodnocení 87%
Celkem 4 recenze
Recenze Globales Mimosa

Globales Mimosa

***
Španělsko, Mallorca
Hodnocení 90%
Celkem 1 recenze
Recenze Merit Cyprus Garden Hotel

Merit Cyprus Garden…

****
Kypr, Famagusta
Hodnocení 95%
Celkem 1 recenze
Recenze Evi

Evi

***
Řecko, Rhodos
Hodnocení 78%
Celkem 7 recenzí
Další recenze hotelů
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím